Skip to main content

MEREANNIRESTORAN

Restorani avamine toimus 2021 juuli merepäevade ajal. Ocean 11 siseruumidesse (kokku A ja B saal) – mahutavad 130 külalist A La Carte / 150 külalist vastuvõtu stiilis.

Meie maja on saanud arhitektuuri auhinna. Kategoorias Arendusprojekt 2021 osutus võitjaks Tallinna Sadama Vanasadama Kruiisiterminal ja katusepromenaad. Kruiisiterminali ja promenaadi puhul on tegemist mastaapse projektiga, mis tõi fookusesse uue linnaruumi loomise ja linna avamise merele. Multifunktsionaalne terminalihoone pakub tänapäevaseid ruume eriilmeliste ürituste läbiviimiseks ning loob uusi ärivõimalusi nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Katusepromenaadile loodud uudne linnaruum pakub 360-kraadist vaadet merele, sadamale, laevadele ja linnale.

Et ka pisematel külalistel oleks meie juures tore, oleme koostanud just nende eelistusi ja vajadusi silmas pidades lastemenüü. 1-3-aastased saavad istuda lastetoolis. Et toidu ootamine pikk ei tunduks, saavad lapsed vahvaid pilte värvida või hoopiski puzzle raamatu kallal pusida.

Lemmikloomadega külastajaid võõrustame suurima heameelega meie terrassidel ja väiksemas saalis. Eelduseks on väga sõnakuulekad ja sõbralikud lemmikud. Oma lemmikutele palume ise kaasa võtta jooginõu.

MEIE INIMESED

Oceanis töötavad inimesed on oma valdkonna spetsialistid, kes teevad oma tööd armastuse, rõõmu ja kogu hingega. Meie tiimi, mis koosneb imelistest kokkadest, saali töötajatest (kelnerid, baarmanid, nooremkelnerid, abilised, sommeljee) ja sotsiaalmeedia spetsialistist, juhib ja innustab restorani tegevjuht Ines Arna.

MEIE EESMÄRK

Meie eesmärgiks on pakkuda läbi võrratu teeninduse ja imemaitsvate roogade meeldejäävaid hetki ja siirast külalislahkust. Teeme endast kõik võimaliku, et meie külalised tunneksid end meie restoranis oodatuna ja hinnatuna. Iga meie külaline on meile oluline ja meie eesmärk on pakkuda kogemust, mis muudab ta päeva kasvõi pisutki päikeselisemaks kui enne meie juurde jõudmist.

Lähtume oma tegevuses kestliku tegevuse põhimõtetest ja järgime sealjuures Green Key kriteeriume. Oleme oma teenuste pakkumises keskkonda säästvad – sorteerime prügi, tarbime vett, elektrit ja teisi ressursse säästlikult, serveerime kraanivett, eelistame kodumaist ja mahedat toorainet.

Meie meeskonda on alati oodatud inimesed, kes jagavad meiega samu väärtusi ja soovivad panustada meie restorani külalistele parima võimaliku elamuse pakkumisse. Kui tunned, et kuulud meie sekka, siis anna julgelt märku!

MEIE VÄÄRTUSED

Oluline on suhtumine, tahe, huvi, motiveeritus, pühendumine – enim hindame seda, kes oleme isiksuste ja inimestena. Oskused on arendatavad ja kogu tiimi abivalmidus ning märkamine teevad sisseelamise lihtsaks ja toredaks.

Väärtustame eelkõige pikaajalisi suhteid, partnerlust, koostööd ja arengut ning seega on meie tiimi oodatud inimesed, kes jagavad sama ellusuhtumist ja positiivsust, teotahet. Eeldame huvi ja tahet oma ametikohal töötamiseks, sisemist motiveeritust ja positiivset suhtumist, teotahet, huvi ja heatahtlikkust, eesti keele oskust, meie väärtuste jagamist.

Oleme leidnud suurepärased A-tähega sõnad, et väljendada väärtusi, mida hindame ning V-tähega sõnad, mis kannavad endas väärtusi, mis Oceaniga ei sobi.

Me väärtustame… – Ausus, Austus, Avatus, Abivalmidus, Arvestamine

Me taunime… – Valetamine, Vastutustundetus, Virisemine ja Vabanduste leidmine, Vaenulikkus, Vastu töötamine, Varastamine