Skip to main content

MEREANNIRESTORAN

Avasime restorani 2021 juulis merepäevade ajal. Ocean 11 siseruumid (kokku A ja B saal) – 130 külalist a la carte / 150 külalist vastuvõtt.

Meie maja on saanud arhitektuuri auhinna. Kategoorias Arendusprojekt 2021 osutus võitjaks Tallinna Sadama Vanasadama Kruiisiterminal ja katusepromenaad. Kruiisiterminali ja promenaadi puhul on tegemist mastaapse projektiga, mis tõi fookusesse uue linnaruumi loomise ja linna avamise merele. Multifunktsionaalne terminalihoone pakub tänapäevaseid ruume eriilmeliste ürituste läbiviimiseks ning loob uusi ärivõimalusi nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Katusepromenaadile loodud uudne linnaruum pakub 360-kraadist vaadet merele, sadamale, laevadele ja linnale.

Et ka pisematel külalistel oleks meie juures tore, siis oleme koostanud just nende eelistusi ja vajadusi silmas pidades lastemenüü. 1-3-aastased saavad istuda lastetoolis. Et toidu ootamine pikk ei tunduks, siis saavad lapsed vahvaid pilte värvida või hoopiski puzzle raamatu kallal pusida.

Lemmikloomadega külastajaid võõrustame suurima heameelega meie terrassidel ja väiksemas saalis. Eelduseks on väga sõnakuulekad ja sõbralikud lemmikud. Oma lemmikutele palume ise kaasa võtta jooginõu.

MEIE INIMESED

Oceanis töötavad inimesed on oma valdkonna spetsialistid, kes teevad oma tööd armastuse, rõõmu ja kogu hingega. Meie tiim koosneb kokkadest, kelneritest, abilistest ja veel kolmest isikust, kes vahendavad kõike meil toimuvat meie kallite külalistega.

INES ARNA

tegevjuht

ines@ocean11.ee
+372 5624 3278

MARIANNE LAHT

peakokk, köök

kook@ocean11.ee
+372 503 1875

ANDRE LÄTTE

vanemkelner, sommeljee

info@ocean11.ee
+372 5917 1351

Meie eesmärgiks on pakkuda läbi võrratu teeninduse ja imemaitsvate roogade meeldejäävaid hetki ja siirast külalislahkust. Teeme endast kõik võimaliku, et meie külalised tunneksid end meie restoranis oodatute ja hinnatutena. Iga meie külaline on meile oluline ja meie eesmärgiks on pakkuda talle kogemust, mis muudab ta päeva kasvõi pisutki päikeselisemaks kui enne meie juurde jõudmist.

Meie tiimi on alati oodatud inimesed, kes jagavad meiega samu väärtusi ja soovivad panustada meie restorani külalistele parima võimaliku elamuse pakkumisse. Kui tunned, et kuulud meie sekka, siis anna julgelt märku!